Suluada Tekne Turu

Adrasandan yola çıkarak Türkiye’nin en saf güzelliğine sahip bölgelerini gezen Suluada tekne turu ile günün en keyifli dakikaları sizi bekliyor. El değmemiş doğal güzellikleri dolaşan rotası ile misafirlerine eşsiz bir deneyim sunan Çınar-1 Suluada teknesi, yüzmek, güneşlenmek, eğlenmek ya da sadece keşfetmek isteyenleri eşsiz bir güzellikle başbaşa bırakıyor.

Eşsiz koylarda ailenizle ya da sevdiklerinizle keyifli dakikalar yaşamak için harika bir seçim olan Suluada tekne turu, berrak denizler ve büyüleyici güzellikleri keşfetmenizi sağlar. Denizin ve ormanın birbirine uyumunu hissetmek isteyenler için harika anlar sunan tur, unutulmaz fotoğraf karelerine de ev sahipliği yapar. Tüm güzelliklerini çekinmeden misafirleriyle paylaşan Suluada rotası, Çınar-1 Ahmet Kaptan ve ailesinin güler yüzü ve tecrübesi ile yaşamak, unutulmaz bir tatilin habercisi olacaktır.

Suluada Tekne Turu

Suluada Tekne Turu Rotası

Suluada tekne turu, Suluada, Ağlayan Mağara, Fener Koyu ve Amerikan Plajı rotasında hareket eder. Adrasan’da doğup büyümüş olan Ahmet Kaptan, tur sonuna kadar misafirlerine ücretsiz olarak rehberlik hizmeti verir. Suluada tekne turunun izlediği rota, içerisinde muhteşem koy ziyaretlerini, berrak denizini ve bolca eğlenceyi barındırır.

Suluada tekne turları klasikleşmiş rotasının dışında da hizmet sunar. Evlenme teklifi, doğum günü gibi etkinlikler için mehtap turları ya da özel rotalar oluşturabilirsiniz. Sabah saat 10.00’dan akşam 17.00’a kadar Suluada tur hizmeti sunan Ahmet Kaptan, aynı zamanda Adrasan tekne turu ile en az Suluada kadar büyüleyici başka bir rota daha sunar. Her iki rotayı da deneyimlemek ise bölgeye aşık olmaya yeter!

30 kişilik kapasitesiyle pek çok hizmet veren Çınar-1, Suluada özel tekne turu gibi daha özel etkinliklere de ev sahipliği yapar. Tamamen sizin talepleriniz doğrultusunda ilerleyeceği için ücretler de değişkenlik gösterir. Fakat sevdiklerinizle unutulmaz bir gün geçirmenin verdiği mutluluk paha biçilemez olacaktır. Tüm eşsiz deneyimleriniz için Çınar-1 ve Ahmet Kaptan size hizmet etmeye hazır. Suluada özel tekne turları için +90 537 983 67 86 numarasından Ahmet Kaptan ile iletişime geçebilir ve uzun süre hafızanızda yer edecek anları gerçekleştirebilirsiniz.

Suluada Tekne Turu Size Neler Sunacak?

Suluada tekne turu sırasında sırasıyla şu güzelliklere şahitlik edeceksiniz:

  • Suluada,
  • Ağlayan Mağara,
  • Fener Koyu,
  • Amerikan Plajı.

Suluada tekne turu, size eğlenceyi, denizi, güneşi, plajı ve mutluluğu deneyimleme fırsatı sunacak. Dünyanın pek çok yerinden ziyaret alan bölge, dünya çapında bir üne sahip. Avrupa’dan Amerika’ya pek çok ülkeden turistlerin görmek için can attığı Suluada, Ahmet Kaptan’ın tecrübesi ile kusursuzlaşıyor.

Suluada tekne turu fiyatları, vaadettiği eşsiz deneyime karşılık oldukça uygun. Ayrıca fiyata öğle yemeği, meyve servisi ve çay gibi hizmetler de dahildir. Ayrıca teknede yazın ruhuna uygun müzikler anın tadını çıkarmak için her an kulaklarınızda olacak. Sevdiklerinizle dans edebilir ya da güvertede sakin sularda yolculuk yaparken güneşlenebilirsiniz. Bunun yanı sıra teknede pek çok içecek çeşidi de ücretli olarak sunulur.

Suluada tekne turu pandemi koşullarına uygun olacak şekilde hazırlanır. Maske, dezenfektan ve HES kodu kontrolü rutin olarak yapılır ve riskli misafirler tekneye alınmaz.

Suluadaya Nasıl Gidilir?

Suluadaya Adrasan sahilinden her gün sabah 10.00’dan akşam 17.00’a Suluada tekne turuyla ulaşılabilir. Ahmet Kaptan ile +90 537 983 67 86 numarasından en geç 1 gün önceden iletişime geçerek rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Suluada Tekne Turları Nereden Kalkıyor?

Suluada tekne turları Adrasan sahilinden hareket eder. 10.00 – 17.00 saat aralığında hizmet verir.