Adrasan tekne turu fiyatları, tur programına göre şekillenir. Bu noktada iki farklı seçeneğiniz bulunur:

 1. Seçenek: Rezervasyon yaptırarak toplamda 30 kişiyle birlikte katılabileceğiniz rutin turlar.
 2. Seçenek: Aileniz ya da sevdiklerinizle planlayacağınız özel tur programı.

Bu iki seçenek arasından tabii ki herkesle birlikte katılabileceğiniz turlar çok daha uygun ve bütçe dostudur fakat bu durumda tur planına sadık olarak hareket edersiniz. 

Adrasan tekne ve yatçılar kooperatifinin belirlediği ücret doğrultusunda 2024 yılında Adrasan tekne turunun fiyatı 750 TL’dir. Bu fiyata öğle yemeği, meyve servisi, çay ve tur rehberliği dahildir. Tekne turuna katılan 0 – 3 yaş arası miniklerin tatili için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Adrasan tekne turu saatleri 09:00’da başlayıp 17:00’a kadar devam eder. Bu süre içerisinde Akseki Koyu, Ceneviz Koyu, Sazak Koyu, Korsan Koyu sırasıyla ziyaret edilip keyifli aktivitelerle tur tamamlanır.

Adrasan Tekne Turu Fiyatları

Suluada Tekne Turu Fiyatları 2024

Antalya’nın en keyifli tur rotaları arasında Suluada tekne turu bulunmaktadır. Suluada tekne turu fiyatları 2024 sezonunda 750 TL’dir. Meyve tabağı, tur rehberliği, bisküvi ve çay gibi servislerin yanı sıra öğle yemeği de fiyata dahildir. 0-3 yaş arası misafirlerimizden herhangi bir ücret talep edilmez.

Suluada tekne turu saatleri Sabah 09:00’dan akşam 17.00’a kadar sürer. Erken rezervasyon yaptırmak için +90 537 983 67 86 üzerinden Ahmet Kaptan ile iletişime geçebilirsiniz. 10 saat sürecek olan Suluada tekne turu Suluada, Ağlayan Mağara, Fener Koyu, Amerikan Plajı rotasında çeşitli etkinlikler ve eğlenceli aktivitelerle sona erer. 

Tamamen ailesi ya da sevdikleriyle birlikte olmak isteyen misafirler Suluada özel tekne turu ile çok daha özel bir deneyim yaşayabilirler. Suluada özel tekne turu fiyatları için Ahmet Kaptan ile yüz yüze ya da telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Adrasan ve Suluada Tekne Turu Hizmetleri

Yine de şu su götürmez bir gerçektir ki Adrasan tekne turu fiyatları arasında Ahmet Kaptan en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla misafirlerine sunar. Adrasan tekne turu fiyatına pek çok hizmeti de dahil eden Ahmet Kaptan, misafirlerinin tatilden keyif alması için elinden geleni yapıyor. Tabii bunu tek başına yapmıyor. Eşi ve oğlu ile birlikte ailecek Çınar-1 teknesinde misafirleri için en iyisini yapmayı kendilerine vazife olarak görüyorlar. 

Adrasan tekne turu fiyatına dahil olan hizmetler ise şu şekilde:

 • Öğle yemeği (Taze balık, makarna ve salata), 
 • Patates salatası veya semiz otu salatası
 • Çay ve bisküvi ikramı,
 • Organik meyve tabağı,
 • Tur Rehberliği

Adrasan tekne turu fiyatına dahil olmayan ekstra hizmetler:

 • Sıcak içecekler,
 • Soğuk içecekler,
 • Alkollü içecekler,
 • Doğal nar suyu,
 • Atıştırmalıklar

Tüm Rotalarıyla Adrasan Tekne Turu Fiyatları

Adrasan tekne turu fiyatları standart fiyatlandırma dışında bölgede keşfetmek istediğiniz alana göre değişir. Pek çok tatil bölgesine göre çok daha uygun fiyatlı Adrasan tekne turlarını ise yılların tecrübesini gemisinin dümeninde barından Ahmet Kaptan sayesinde ulaşabilirsiniz.

Nasıl bir yolculuğa çıkacağınızı merak ediyorsanız Adrasan tekne turu / Suluada tekne turu rota ve fiyat bilgisi şu şekildedir:

Tur Adı Koylar Fiyat
Adrasan Tekne Turu Akseki Koyu, Ceneviz Koyu, Sazak Koyu, Korsan Koyu 750 TL
Suluada Tekne Turu Suluada, Ağlayan Mağara, Fener Koyu, Amerikan Plajı 750 TL
Adrasan Mehtap Turu Size özel olarak belirlenecek rota Ahmet Kaptan ile iletişime geçiniz.
Adrasan Özel Tekne Turu

 

Evlenme teklifi, doğum günü gibi özel etkinliklerde gününüzü unutulmaz hale getirmek için Çınar-1 teknesi pek çok fırsat sunar. Örneğin eşinizle baş başa bir mehtap turu yapabilir ve size özel hazırlanmış bir yemek ile geceyi taçlandırabilirsiniz. Ya da 30 kişilik tekne kapasitesi sayesinde sevdiklerinizle harika bir doğum günü partisi düzenleyebilirsiniz.

Bölgeyi keşfetmek için ise tüm koyları kapsayacak şekilde Ahmet Kaptanla bir rota ve tur planı oluşturarak tamamen hayalinizdeki tatili yapmak zor bir ihtimal değil. Bu noktada merak edeceğiniz Adrasan özel tekne turu fiyatları, tamamen kişiselleştirilebilir olduğu için farklılık gösterecektir. Bu yüzden Ahmet Kaptan ile +90 537 983 67 86 telefon numarasından iletişim kurabilir ve tüm detayları gönül rahatlığı ile planlayabilirsiniz.

Covid-19 Önlemlerini Unutmadık!

Tatilcilerin en çok tereddüt ettiği konulardan biri de maalesef tüm dünyayı saran covid-19 salgını oluyor. Bu noktada Ahmet Kaptan ve Çınar-1 tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde alarak hem kendi canlarını hem de misafirlerini riske atmamak için maksimum seviyede efor sarf ediyor. Bu önlemler şu şekilde sıralanabilir:

 • Turda yer alan tüm misafirler maskeli olacak aksi durumda tekneye kabul edilmeyecek.
 • Tekne yolculuğu öncesinde tüm misafirlerin ateşleri ölçülecek
 • Teknede pek çok dezenfektan standı ile hizmet sunulacak
 • Tekneye giriş sırasında HES kodu sorgusu yapılarak riskli misafirler tekneye alınmayacak.